and_kammerer (and_kammerer) wrote,
and_kammerer
and_kammerer

Шедевры окраинской литературы.

Что бы там не говорили злопыхатели, но на Окраине не только говорят на своем языке, но даже пишут на окраинском книги. И даже, о чудо!, издают.
Предлагаю к ознакомлению образец творчества


Забужко Оксана Стефанівна (19 вересня 1960) – вітчизняна поетеса, публіцист, літературознавець. Уродженка м. Луцьк, О. Забужко жила там до восьми років, а потім, через переслідування батька органами КДБ, її родина була вимушена оселитися у Києві. Саме тут вона отримає вищу освіту в університеті на факультеті філософії, а згодом – вступить до аспірантури на кафедру естетики.
У 2009 році стала володаркою почесного ордену Княгині Ольги 3 ступеня, який отримала з рук Президента.
Польові дослідження з українського сексу — роман, після першої публікації (1996) роман став помітною подією в українському літературному житті через відверті еротичні сцени та сміливі міркування про українську та жіночу ідентичність. Один з перших феміністичних романів в українській літературі.
У романі розказується про складні стосунки української поетеси, що приїхала викладати в США, та амбітного скульптора.
Анотація до першого видання книги: «Сексуальна одіссея художника й поетеси, розгортаючись в Україні й Америці кінця XX століття, обертається правдивою середньовічною містерією, у якій героїня проходить кругами недавньої української історії, щоб зустрітися віч-на-віч із Дияволом».
Subscribe

 • Верно!

  В точку!

 • Настроение

 • Необольшевизм

  Новая модная секта. Интересно сравнивать оценоки по некоторым важным историческим вопросам, собственно советского периода и современного…

Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments